Central da Escola APK dla Android

• Status APK

Recenzja Softonic

Centralna Aplikacja Szkolna: Aplikacja do Zarządzania Szkołą

Central da Escola to aplikacja na platformę Android opracowana przez Logon Informática, zaliczająca się do kategorii Edukacja i Odwołania. Ta aplikacja oferuje wygodny sposób dla uczniów i rodziców, aby być na bieżąco z aktywnościami szkolnymi. Użytkownicy mogą otrzymywać ważne powiadomienia, śledzić obecność uczniów, sprawdzać oceny, zarządzać finansami, przeglądać treści klasowe, uzyskiwać dostęp do harmonogramów zadań, a nawet wysyłać wiadomości do szkoły. Dzięki funkcjom zaprojektowanym w celu usprawnienia komunikacji i udostępniania informacji, Central da Escola ma na celu zapewnienie szybkiego i praktycznego rozwiązania do śledzenia spraw związanych ze szkołą.

Central da Escola to kompleksowe narzędzie, które umożliwia użytkownikom efektywne monitorowanie i zaangażowanie się w informacje związane ze szkołą, zapewniając płynny przepływ komunikacji między uczniami, rodzicami i społecznością szkolną.

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Central da Escola

Czy próbowałeś Central da Escola? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.